Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dlaczego podrożały karnety? Odpowiedź Klubu

4 lipca 2017

Klub Lechia Gdańsk na swojej stronie internetowej opublikował informację dlaczego wzrosły ceny karnetów.
W piątek pojawiła się informacja o nowych cenach karnetów. Średnio wzrosły one o 25%.

Po krytycznych wpisach kibiców na forum i w mediach społecznościowych klub zdecydował się wytłumaczyć z podwyżki. Oto fragment komunikatu:
Dlaczego ceny karnetów są wyższe?

W 2017 roku zdecydowanie wzrosły, z powodu zmian ustawowych, wydatki Lechii w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa kibicom podczas spotkań gdańskiej drużyny, rozgrywanych na Stadionie Energa Gdańsk. Klub musi również uwzględniać zmieniające się koszty z tytułu utrzymania obiektu. Z tych właśnie powodów już od rundy wiosennej poprzedniego sezonu obowiązywały nowe ceny biletów na mecze Biało-Zielonych, które nie uległy zmianie w przypadku nadchodzących rozgrywek (a nawet zostały obniżone o 5 zł, jeśli chodzi o bilety na trybunę niebieską). To na ich podstawie wyliczono nowe ceny karnetów, których wysokość została ustalona w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy.


SONDAŻ: Czy zakupisz karnet na mecze Lechii w sezonie 2017/18?
(raz / lechia.gda.pl) 4 lipca 2017, 09:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.123