Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tomasz Niski nowym prezesem Stadionu Energa Gdańsk

4 lipca 2017

Po ponad 4 latach pracy na rzecz Stadionu Energa Gdańsk, Prezes Zarządu spółki Arena Gdańsk Operator, Tomasz Kowalski ustępuje ze stanowiska.
W ostatnim czasie Kowalski poprosił właścicieli spółki o zwolnienie z obowiązków pełnionych na stadionie i podjął decyzję o zaangażowaniu się w inne projekty. Nowym Prezesem Zarządu Arena Gdańsk Operator został Tomasz Niski.

– Serdecznie dziękuję władzom Miasta Gdańska za wieloletnie zaufanie i powierzenie mi zarządzania Stadionem Energa Gdańsk. Lata pracy na stadionie były dla mnie bardzo cennym i inspirującym doświadczeniem, a także czasem, kiedy mogłem wspierać zespół stadionu moim wcześniejszym doświadczeniem zawodowym. Dziękuję także partnerom stadionu, którzy wspierają jego rozwój. Szczególne podziękowania należą się jednak wszystkim pracownikom spółki Arena Gdańsk Operator, których wkład w wizerunek i funkcjonowanie gdańskiego obiektu był i jest ogromny. Dzięki zespołowi oraz inicjatywom, które wspólnie podejmowaliśmy, na stadionie mogło odbyć się tak wiele wielkich wydarzeń, niezapomnianych meczów oraz koncertów. Praca z zespołem Arena Gdańsk Operator była dla mnie ogromną przyjemnością i zawsze będę darzył ją wielkim sentymentem – mówi Tomasz Kowalski, były Prezes Zarządu. – W najbliższych dniach będę przekazywał obowiązki nowemu Prezesowi Zarządu, a później idę na długi urlop.

Nowy Prezes Stadionu, Tomasz Niski, ma bogate portfolio biznesowe i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi spółkami mediowymi.

– Najbliższe dni spędzę na pozyskiwaniu wiedzy na temat spółki i rozmowach z zespołem oraz partnerami Arena Gdańsk Operator – dodaje Tomasz Niski. – Stojące przede mną wyzwania, w tym działania na rzecz dalszego rozwoju gdańskiego stadionu będą dla mnie priorytetem. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z właścicielem stadionu, spółką Arena Gdańsk, będziemy nadal kontynuować rozbudowę oferty przemysłu czasu wolnego i umacniać pozycję obiektu, jako największego centrum rozrywki i rekreacji w regionie. Wierzę, iż wspólnie z zespołem Arena Gdańsk Operator osiągniemy stawiane przed obiektem cele wizerunkowe i biznesowe
(raz / lechia.gda.pl) 4 lipca 2017, 15:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019