Gdańsk: czwartek, 26 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

8 lipca prezentacja Lechii Gdańsk przed sezonem

5 lipca 2017

W sobotę 8 lipca na placu przy Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance odbędzie się uroczysta prezentacja Lechii Gdańsk przed nowym sezonem Ekstraklasy. Początek imprezy o godz. 17.
Plac na Ołowiance otwarty będzie już od godz. 16. O tej godzinie rozpoczną funkcjonowanie stoiska z pamiątkami i gadżetami Biało-Zielonych, a także punkty gastronomiczne. Na najmłodszych kibiców czekać będzie strefa dla dzieci z maskotką Lechii Gdańsk – Lwem.

O godz. 17 zaplanowano start prezentacji Lechii Gdańsk na scenie. Jako pierwsi kibicom zaprezentują się piłkarze Akademii Lechii Gdańsk wraz ze sztabem szkoleniowym, a po nich na scenie zjawią się piłkarze pierwszego zespołu Lechii wraz z trenerami. Wtedy zaprezentowane zostaną również nowe koszulki, w których Biało-Zieloni grać będą w Ekstraklasie. Po zakończeniu prezentacji nowe koszulki będzie można zakupić na stoisku z pamiątkami Lechii Gdańsk, zaś piłkarze rozpoczną rozdawanie autografów.

W trakcie imprezy dla fanów przygotowano szereg konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.
(raz / lechia.pl) 5 lipca 2017, 18:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083