Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Melaniuk: Szukamy napastnika i skrzydłowego

7 lipca 2017

Dyrektor sportowy Lechii Gdańsk Janusz Melaniuk na łamach "Dziennika Bałtyckiego" przedstawił plany transferowe Biało-Zielonych.
Kto jeszcze trafi do Lechii w letnim oknie transferowym? Niestety, na razie nie mogę zdradzić żadnego nazwiska. To się okaże w dwóch najbliższych tygodniach czy rzeczywiście ktoś do nas dojdzie.

Czyli kadra może już być zamknięta?
Jeśli chodzi o wzmocnienia to szukamy napastnika i ewentualnie skrzydłowego. Obecna kadra jest na tyle silna, że w lidze spokojnie osiągniemy dobre wyniki. Zresztą ostatnie dwa sparingi pokazały, że gra jest poukładana. Nie zapominajmy, że kilka transferów dokonaliśmy już zimą, które teraz zostały zrealizowane. Mam na myśli Mateusza Matrasa, Mateusza Lewandowskiego i Michała Nalepę. To gracze defensywni, ale dopiero teraz do nas dołączyli. Doszedł także młody Florian Schikowski.

Jest opcja pozyskania dwóch piłkarzy ofensywnych z Benfiki Lizbona?
Na naszej liście życzeń są także piłkarze z Benfiki. Z klubem z Lizbony współpracujemy od kilku lat i tego nie ukrywamy. Zresztą Joao Nunes i Steven Vitoria trafili do nas z Benfiki, a odwrotny kierunek obrał Paweł Dawidowicz. Myślę, że ta współpraca w przyszłości będzie owocowała transferami w obie strony.

Z Legii Warszawa nie było żadnej oferty transferu Rafała Wolskiego?
Wolałbym tego nie komentować, gdyż negocjacje z Legią prowadzone są bezpośrednio przez zarząd.

Cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 7 lipca 2017, 14:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013