Gdańsk: czwartek, 26 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co dalej z Makiem? Gdzie zagra w nowym sezonie?

8 lipca 2017

Skrzydłowy Lechii Gdańsk Michał Mak ma zostać wypożyczony do nowego klubu. W ostatnim tygodniu był blisko Wisły Płock.
Skrzydłowy Lechii był po słowie z Wisłą Płock, ale teraz czeka na wybór nowego trenera. Zainteresowanie nim wykazuje też Śląsk Wrocław informuje "Przegląd Sportowy".

Oba kluby ustaliły warunki rocznego wypożyczenia, piłkarz dogadał sprawy kontraktowe, przeszedł badania medyczne, ustawił się do zdjęcia drużynowego na potrzeby „Skarbu Kibica” Przeglądu Sportowego i... nie przeszedł do Wisły. Wszystko przez to, że z klubem rozstał się trener Marcin Kaczmarek.

– To prawda. Wszystko było już dogadane. Michał Mak był w Płocku. Jednak w środę z klubu odszedł Marcin Kaczmarek, a to on chciał, żeby Michał grał u niego. Nie wiemy teraz kto będzie trenerem Wisły, dlatego na razie wstrzymujemy się z wypożyczeniem – mówi Daniel Weber, agent zawodnika Lechii Gdańsk.
(raz / Przegląd Sportowy) 8 lipca 2017, 09:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029