Gdańsk: czwartek, 19 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tomasz Koprowski odchodzi z Lechii Gdańsk

11 lipca 2017

W lipcu z Lechią Gdańsk rozstał się długoletni pracownik klubu Tomasz Koprowski, który w ostatnich latach odpowiadał m.in. za marketing, sponsoring i promocję.
Z Lechią związany od zawsze jako kibic, a od 10 lat także zawodowo. Dlatego postanowiliśmy czytelnikom przybliżyć jego osobę.

Początki jego kariery sięgają jeszcze gry w II lidze Lechii Gdańsk, gdzie przez trzy sezony pracował jako kasjer sprzedawca podczas meczów na stadionie przy Traugutta 29.

W momencie oddania stadionu PGE Arena Gdańsk otrzymał od klubu propozycję współpracy jako pracownik etatowy w dziale związanym z biletami. Od sezonu 2012/2013 współpracował z działem marketingu przy rozwoju projektu punktów partnerskich. Od sezonu 2014/2015 pracował w dziale Marketingu – gdzie odpowiadał za umowy sponsorski oraz za brand klubu i postrzeganiem go na zewnątrz. Był pomysłodawca wielu akcji marketingowych, csr oraz crowdfundingowych.

- W lipcu br. dobiegła końca moja współpraca z Lechią Gdańsk. Przez 10 lat mojej obecności w Lechii, udało się nam wiele osiągnąć. Zawsze byliśmy wiodącym klubem w Trójmieście oraz znaczącym w całej Polsce. Razem tworzyliśmy i rozwijaliśmy branżę marketingu sportowego, wyznaczaliśmy standardy działania. Teraz będę kibicował, aby moi następcy odważnie podążali już wydeptanymi ścieżkami, ale również odkrywali nowe, w celu realizacji zakładanych celów biznesowych i wizerunkowych - mówi Tomasz Koprowski.

- Dzięki Lechii Gdańsk miałem możliwość współpracy z niesamowitymi ludźmi, inspirującymi swoją osobowością i sukcesami.

Panu Tomaszowi dziękujemy za długoletnią pracę na rzecz Klubu i życzymy powodzenia w życiu zawodowym.
(raz / lechia.gda.pl) 11 lipca 2017, 20:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034