Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Janicki na testach w Lechu Poznań

12 lipca 2017

Po siedmiu obcokrajowcach Lech Poznań chce pozyskać środkowego obrońcę Rafała Janickiego z Lechii, który w środę pojawił się w Poznaniu na testach medycznych - podaje Przegląd Sportowy .
Lech dogadał się już z Lechią Gdańsk. Wiadomo, że 25-latek zostanie wypożyczony na dwa lata, do 30 czerwca 2019 roku. Wtedy zostanie mu rok kontraktu w Gdańsku – nie wiadomo jednak na razie, czy poznaniacy zagwarantowali sobie prawo pierwokupu. Co ciekawe, Kolejorz chciał zatrudnić również drugiego ze stoperów Lechii – Mario Malocę. Tutaj jednak nie udało się dojść do porozumienia z gdańszczanami.

Janicki urodził się w Szczecinie, jest wychowankiem Chemika Police. Od 2010 roku reprezentuje barwy Lechii, w której rozegrał 176 meczów w ekstraklasie, strzelił 4 gole.
(ssl / Przegląd Sportowy) 12 lipca 2017, 14:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.132