Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Brzęczek: Lechia dała mi szansę na pracę w ekstraklasie

14 lipca 2017

Jerzy Brzęczek został kilka dni temu trenerem Wisły Płock. Były szkoleniowiec Lechii zadebiutuje w meczu przeciwko Biało-Zielonym o czym mówi na łamach "Przeglądu Sportowego".
To, że zaczynacie od spotkania z Lechią Gdańsk ma dla pana jakieś znaczenie? To w końcu jedyny klub, z którego został pan zwolniony. Komuś w Gdańsku musi pan coś udowodnić?

Jerzy Brzęczek: Nie. Lechia dała mi szansę na pierwszą pracę w ekstraklasie. Przychodziłem do Gdańska w momencie, kiedy zespół był na czternastym miejscu w tabeli, a tamten sezon (2014/15 – przyp. red.) zakończyliśmy na piątej lokacie. Prawda jest też taka, że kiedy odchodziłem, to byliśmy dużo słabsi kadrowo niż obecnie, a mimo to Lechia cały czas jest na podobnym pułapie na koniec poszczególnych sezonów (15/16 – 5. miejsce i 16/17 – 4. miejsce – przyp. red.). Piłka nożna jest taka, że trenerzy czy piłkarze odchodzą z klubów. W Gdańsku mam nadal pozytywny kontakt z wieloma ludźmi, co świadczy o tym, że na pewno mamy do siebie szacunek.
(raz / Przegląd Sportowy) 14 lipca 2017, 15:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.075