Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: Mieliśmy mecz pod kontrolą

15 lipca 2017

Michał Nalepa w meczu z Wisłą Płock zadebiutował w barwach Lechii Gdańsk.
- Jakaś doza niepewności na pewno była. Pierwszy mecz w nowym klubie, początek sezonu to zawsze jest niewiadoma. Byłem jednak skoncentrowany i z minuty na minutę na boisku czułem się coraz lepiej i pewniej. Dlatego debiut mogę ocenić pozytywnie.

- Co do samego meczu to cieszą dwie bramki, które strzeliliśmy w pierwszej połowie, bo dzięki nim grało nam się potem dużo łatwiej. Mieliśmy mecz pod kontrolą, choć po czerwonej kartce dla Dominika Furmana trochę za bardzo się rozluźniliśmy i pozwoliliśmy Wiśle na stworzenie dogodnych sytuacji do strzelania gola. To nie powinno nam się zdarzyć i na pewno będziemy nad tym pracowali. Z każdego meczu, nawet wygranego, trzeba wyciągać wnioski, by w kolejnych móc zaprezentować się jeszcze lepiej.
(raz / lechia.pl) 15 lipca 2017, 09:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023