Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stolarski: Miałem 2 okazje do zdobycia bramki

16 lipca 2017

Paweł Stolarski w meczu z Wisłą Płock zaliczył asystę przy bramce Paixao.
"Stolar" w Płocku zagrał na skrzydle.
– Nie jest to dla mnie jakaś nowość, niemniej częściej grywałem oczywiście w obronie. Natomiast nowa pozycja na boisku bardzo mi odpowiada. Można pokazać się w ofensywie, miałem nawet ze dwie okazje do strzelenia gola. Nie wyszło, ale asysta przy bramce Marco Paixao też bardzo cieszy. Mogła być druga, ale szkoda, że Aleksowi nie udało się strzelić – powiedział Stolarski, obserwowany w Płocku przed przedstawicieli nowego sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21.

– Myślę, że tym meczem udowodniliśmy wszystkim, że wciąż jesteśmy mocną drużyną. Nieco zmienioną kadrowo, ale potrafiącą narzucić rywalowi swój styl. Mieliśmy w Płocku kilka momentów dekoncentracji, niemniej nikt chyba nie ma wątpliwości, że zwyciężyliśmy zasłużenie. Ten mecz to już jednak historia. Teraz liczy się tylko spotkanie przeciwko Cracovii – zakończył "Stolar".
(raz / lechia.pl) 16 lipca 2017, 10:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013