Gdańsk: poniedziałek, 23 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: Wymarzony początek rozgrywek

17 lipca 2017

- Wisła w drugiej połowie miała swoje sytuacje, ale nie da się grać bezbłędnie przez 90 minut - mówi Lukas Haraslin.
- To było dobre wejście w sezon. Strzeliliśmy dwa gole, nie straciliśmy bramki i odnieśliśmy wyjazdową wygraną. Lepszego początku rozgrywek nie mogliśmy sobie sprezentować – mówił Haraslin. – Kluczem do wygranej była koncentracja przez całe spotkanie. Owszem, Wisła w drugiej połowie miała swoje sytuacje, ale nie da się grać bezbłędnie przez 90 minut. Jednak będziemy nad tym pracować, by w kolejnych meczach wyeliminować pomyłki – dodał skrzydłowy Biało-Zielonych.

Słowacki pomocnik Lechii przyznał, że w pierwszym meczu sezonu dobrze czuł się pod względem fizycznym.

- Od strony przygotowania motorycznego nie było u mnie żadnych problemów. Nie trenowałem dużo z chłopakami na obozie w Gniewinie, bo po urlopie później dołączyłem na zgrupowanie, ale nie miało to wpływu na grę. Po zakończeniu poprzedniego sezonu cały czas byłem w treningu, bo z reprezentacją Słowacji graliśmy na Euro U-21 w Polsce. Po zakończeniu turnieju miałem raptem tylko kilka dni wolnego. Ale dla mnie nie był to problem. Ja lubię grać w piłkę, więc dla mnie im krótsza przerwa od grania tym lepiej – podkreślił Lukas Haraslin.
(raz / lechia.pl) 17 lipca 2017, 09:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011