Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Wisłą Płock

18 lipca 2017

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrany 2:0 mecz z Wisłą Płock. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Jak zwykle spisywał się bez zarzutów i zaliczył kilka kluczowych interwencji. Pokazał, że znów będzie silnym punktem zespołu w Lechii.

Mario Maloca: 3+ Zagrał na dobrym poziomie i uniknął rażących błędów. Dobrze się ustawiał i umiejętnie kierował grą całej linii obrony. Pseudonim "Generał" zobowiązuje.

Michał Nalepa: 4 Wysłał nam jasny sygnał, że wymiana Janickiego na niego może być korzystna. Jest silny, umie się ustawić i nie ma problemów komunikacyjnych z resztą zespołu.

Jakub Wawrzyniak: 3 Nie wyróżnił się niczym specjalnym, ale także nie popełniał błędów. On zazwyczaj nie schodzi poniżej określonego poziomu i tak było również tym razem.

Paweł Stolarski: 4+ Pozytywnie nas zaskoczył. Grał dobrze w obronie i efektywnie w ataku. Dowodem tego była świetna asysta przy bramce Marco Paixao. Tomasz Hajto mógłby śmiało ją nazwać "truskawką na torcie".

Daniel Łukasik: 3 Wykonał swoją pracę poprawnie. Odebrał sporo piłek, starał się także ich nie tracić. Jedyne czego wciąż mu brakuje to szybszej reakcji i szybszych podań do przodu.

Mateusz Matras: 4 W swojej grze nie grał może na poziomie wirtuozerskim, lecz błędów nie popełniał. Świetnie odnalazł się w polu karnym przy rzucie rożnym i wykorzystał gapiostwo bramkarza Wisły, czym okrasił swój debiut bramką.

Milos Krasić: 3+ To nie był szczyt jego możliwości, ale nie było źle. Potrafił umiejętnie przetrzymać piłkę, celnie ją dograć, zaskoczyć przeciwnika.

Lukas Haraslin: 4 Pokazał swój potencjał po raz kolejny. Jest szybki, ma dobrą technikę i cały czas się rozwija Gdyby jego strzał nożycami znalazł się w bramce mielibyśmy już gola sezonu.

Flavio Paixao: 3+ Widać było, że wziął się do pracy po kilku meczach spędzonych na ławce rezerwowych w poprzednim sezonie. Wciąż nie jest idealnie, ale są symptomy poprawy.

Marco Paixao: 4+ Król strzelców poprzedniego sezonu szybko zaczął strzelanie. Poza swoją bramką również był aktywny i pomagał zespołowi.

Rezerwowi:

Aleksandar Kovacević: 3 Zaliczył dobre wejście, a jego ocena mogła być jeszcze wyższa, lecz koncertowo zmarnował stuprocentową sytuację strzelecką.

Mateusz Lewandowski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Grzegorz Kuświk: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii wg. lechia.gda.pl: Paweł Stolarski
(rafz / lechia.gda.pl) 18 lipca 2017, 14:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031