Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Grzegorz Wojtkowiak wraca na boisko

20 lipca 2017

Grzegorz Wojtkowiak wraca do gry po poważnej kontuzji. Doświadczony obrońca Lechii Gdańsk wyleczył uraz kolana i jest gotowy do powrotu na boisko.
- Cieszę się, że to wszystko jest już poza mną i mogę brać udział w treningach z drużyną i ćwiczyć na pełnych obciążeniach. Kolano nie doskwiera, więc mogę skupić się wyłącznie na piłce – powiedział Wojtkowiak.

- Jestem gotowy na ciężką pracę, by wywalczyć sobie miejsce w składzie Lechii na następne spotkania. Zdaję sobie sprawę, że będzie trudno, bo koledzy są w bardzo dobrej dyspozycji, ale nie składam broni. Chciałbym pomóc drużynie na boisku w odnoszeniu kolejnych zwycięstw – dodał 33-letni defensor.

W końcówce poprzedniego sezonu Grzegorz Wojtkowiak doznał poważnej kontuzji kolana podczas treningu. Konieczne było przeprowadzenie operacji, a później długa rehabilitacja.

Wojtkowiak po raz ostatni wystąpił w oficjalnym meczu cztery miesiące temu: wówczas rozegrał pełne 90 minut w ligowym spotkaniu z Legią Warszawa, które zakończyło się dla Lechii porażką 1:2.
(raz / Piłka Nożna) 20 lipca 2017, 09:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.315