Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Pokazać się z dobrej strony z Cracovią

20 lipca 2017

- Będziemy chcieli podtrzymać serię naszych meczów bez porażki i bez straty bramki - mówi trener Lechii Piotr Nowak przed meczem z Cracovią.
- W Płocku zagraliśmy udany mecz, w którym większość zawodników zaprezentowała się bardzo dobrze. Musimy jednak zwrócić uwagę na pewne elementy, jak chociażby sytuacja po czerwonej kartce dla Dominika Furmana, kiedy w nasze poczynania wkradła się beztroska. Niektórzy zawodnicy opuścili sektory boiska, za które byli odpowiedzialni, przez co nasi rywale mieli sporo swobody i mogli wyprowadzać groźne kontrataki. Musimy się tego wystrzegać.

- W spotkaniu z Cracovią będziemy chcieli pokazać się z dobrej strony. Gramy swój pierwszy mecz u siebie w domu w nowym sezonie i zależy nam na tym, by przed naszymi kibicami zaprezentować się na miarę naszych możliwości, które są duże. Będziemy chcieli podtrzymać serię naszych meczów bez porażki i bez straty bramki.Na pewno nie będziemy grali na hurra, tylko postawimy na odpowiedzialność w defensywie.

- Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to na chwilę obecną nie mam sygnałów, by któryś z zawodników nie mógł zagrać w sobotę. Cały czas monitorujemy stan zdrowia naszych piłkarzy, bo chcemy, by w meczu zagrali ci, którzy są gotowi na 100 procent.
(raz / lechia.pl) 20 lipca 2017, 19:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006