Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Probierz chciał do Cracovii dwóch piłkarzy Lechii

21 lipca 2017

W sobotę Lechia podejmie w 2. kolejce Cracovię, której trenerem obecnie jest Michał Probierz, były szkoleniowiec gdańszczan.
Probierz prowadził Biało-Zielonych w sezonie 2013/14. - Zwolnili mnie z Lechii, bo chcieli grać w pucharach i budować wielki klub. A potem przez 3 lata to Jagiellonia była w Europie. Skojarzenia mam bardzo dobre, bo gdy patrzyłem na tabelę, Lechia zawsze była z tyłu - mówi szkoleniowiec na łamach "Przeglądu Sportowego".

Przed sobotnim meczem trener Pasów zdradził nieco szczegółów dotyczących polityki kadrowej Cracovii. - Żałuję, że nie udało nam się pozyskać z Lechii Rafała Janickiego. Byliśmy wstępnie dogadani, był bardzo blisko Cracovii, ale w ostatniej chwili pojawił się temat Lecha i piłkarz wybrał tamtą ofertę. Z Adamem Mandziarą rozmawiałem też na temat transfery Lukasa Haraslina, ale to był bardzo drogi temat mówi Probierz.

W spotkaniu z Lechią nie zagra Deleu. Dziękuję mu, że mimo kontuzji wytrwał na boisku do końca spotkania z Piastem. Wiedział, że nie mamy alternatywy. Wytrwał, teraz dostanie szansę, by nieco odpocząć i się zregenerować - dodaje Probierz.
(raz / Przegląd Sportowy) 21 lipca 2017, 07:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012