Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Probierz: Zwycięstwo z Lechią to dobry prognostyk

22 lipca 2017

Trener Cracovii Michał Probierz przyznał po meczu, że decyzje sędziowskie podjęte przy pomocy systemu VAR trzeba uszanować.
- Na początku meczu nie potrafiliśmy uporządkować naszej gry, ale z biegiem czasu wyglądało to lepiej. Gratuluję zawodnikom odniesionego zwycięstwa, ale na pewno nie możemy się tym zadowolić. Czeka nas dalej wiele pracy. To zwycięstwo z Lechią to dobry prognostyk i wierzę, że krok po kroku ta drużyna czynić będzie postępy – mówił Probierz.

W meczu z Lechią piłkarze trenera Probierza trzykrotnie trafili do siatki Lechii, ale dwa gole nie zostały uznane. Sędzia Szymon Marciniak w podjęciu decyzji posiłkował się wideoweryfikacją VAR.

- Sędzia podjął takie, a nie inne, decyzje i trzeba to uszanować. Cóż, zdobyliśmy trzy bramki, a wygraliśmy 1:0. Tak też można – zakończył opiekun Cracovii.
(raz / lechia.pl) 22 lipca 2017, 22:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012