Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: W naszych poczynaniach było dużo chaosu

22 lipca 2017

W naszych poczynaniach było dużo chaosu, nie było właściwego dla nas rytmu gry - mówił po meczu trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.
- Już w pierwszych pięciu minutach spotkaniach mieliśmy kilka dogodnych sytuacji i uważam, że powinniśmy je wykorzystać. W naszych poczynaniach było dużo chaosu, nie było właściwego dla nas rytmu gry. Musimy to poprawić, tak jak skuteczność, która szwankowała. Musimy włożyć więcej pracy w wykańczanie naszych akcji – mówił Piotr Nowak.

W meczu z Cracovią dwie bramki dla drużyny gości nie zostały uznane po tym, jak Szymon Marciniak wykorzystał wideoweryfikację VAR.

- Uważam, że nie powinniśmy dopuszczać w ogóle do takich sytuacji, że rywale strzelają gole, a potem są one weryfikowane – stwierdził trener Lechii, który odniósł się również do stanu zdrowia Lukasa Haraslina, który opuścił boisko na noszach.

- Wyglądało to bardzo poważnie, ale nie znamy jeszcze dokładnej diagnozy. Zobaczymy, jak długa przerwa czekać będzie Lukasa, bo niewykluczone, że potrzebna będzie operacja – zakończył Nowak.
(raz / lechia.pl) 22 lipca 2017, 22:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.111