Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Kuciak: Straciliśmy z Cracovią naprawdę trzy bramki

23 lipca 2017

- Przegraliśmy ten mecz, ponieważ nie byliśmy na boisku odpowiedzialni - powiedział Dusan Kuciak, bramkarz Lechii.
– Dzisiaj nie byliśmy skuteczni w ataku. Powinniśmy pamiętać o słowach trenera, które padły w szatni. Przegraliśmy ten mecz, ponieważ nie byliśmy na boisku odpowiedzialni. Czuję, że straciliśmy dzisiaj naprawdę trzy bramki. Przy pierwszym golu mógłbym się kłócić, ale dwie kolejne bramki... Przynajmniej z boiska wydawało mi się, że zostały zdobyte prawidłowo – podsumował bramkarz Lechii.

Cracovia zakończyła dobrą passę Lechii Gdańsk bez straconego gola, ale Kuciak nie myśli o przeszłości.
- Seria zakończyła się w poprzednim sezonie, w aktualnym rozegraliśmy do tej pory dwa mecze. Pierwszy mecz w Płocku był dobry, natomiast dzisiaj zagraliśmy źle. Przepraszam wszystkich, że przegraliśmy mecz w takim dziwnym stylu. Jeśli dzisiaj nie byłoby systemu VAR, przegralibyśmy 0:3. Z drugiej strony sami już w pierwszej połowie mogliśmy rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść – podkreślił Kuciak. – Dzisiaj nastroje w drużynie są średnie. W dodatku wydaje mi się, że straciliśmy Lukasa Haraslina na dłuższy czas. Musimy jednak patrzeć w przyszłość, szansę dostaną teraz kolejni zawodnicy – zakończył bramkarz Lechii.
(raz / lechia.pl) 23 lipca 2017, 09:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024