Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Karol Fila zadebiutował w Lechii Gdańsk

24 lipca 2017

W meczu z Cracovią w barwach Lechii Gdańsk Kamil Fila. 19-leni wychowanek Żuław Nowy Dwór czekał kilka miesięcy na ten moment, odkąd trener Nowak włączył go do kadry I zespołu.
Fila urodził się 13 czerwca 1998 w Gdańsku. Jest wychowankiem Żuław Nowy Dwór Gdański. Mając 14 lat trafił do Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. W ostatnim sezonie występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

22 lipca 2017 doczekał się debiutu w seniorskiej drużynie Lechii. Wszedł na plac gry w 85 minucie zmieniając Flávio Paixão. Miał nawet szansę na zdobycie bramki, ale jego strzał głową wybronił bramkarz Cracovii.

- Czekałem na tę chwilę bardzo długo, ale wreszcie się udało. Szkoda tylko, że mój pierwszy mecz w Lechii w Lotto Ekstraklasie zakończył się porażką, więc nie mogę powiedzieć, że był to wymarzony debiut. Przyznam szczerze, że przed wejściem na boisko nogi trochę zadrżały, ale z minuty na minutę czułem się coraz pewniej – mówił po swoim debiutanckim meczu w Ekstraklasie dla klubowej TV Karol Fila.
(raz / lechia.gda.pl) 24 lipca 2017, 11:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043