Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Vitoria powrócił do Gdańska. Kadra Lechii wzmocniona

24 lipca 2017

Steven Vitoria powrócił do Gdańska po występach w turnieju o Złoty Puchar CONCACAF.
W poniedziałek kanadyjski obrońca odbył trening z kolegami.

- Udział w turnieju o Złoty Puchar CONCACAF był dla mnie znakomitym doświadczeniem. Z jednej strony szkoda, że po dobrej grze w fazie grupowej w ćwierćfinale odpadliśmy z Jamajką, ale z drugiej cieszę się, że miałem możliwość gry we wszystkich spotkaniach w pierwszym składzie. Dzięki temu zachowałem rytm meczowy i po powrocie do Gdańska mogę wejść w normalny trening z Lechią – mówi Vitoria dla oficjalnej strony.

- Mój cel numer jeden na najbliższy czas to wywalczenie miejsca w pierwszym składzie. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, bo ominął mnie cały okres przygotowawczy Lechii, w czasie którego koledzy poznawali nową taktykę i zgrywali się ze sobą. Będę to musiał szybko nadrobić. Jestem jednak pozytywnie nastawiony i gotowy do walki.
(raz / lechia.pl) 24 lipca 2017, 16:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072