Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mandziara: Naszym najlepszym piłkarzem był Kuciak

26 lipca 2017

Na łamach "Przeglądu Sportowego" głos w sprawie odejścia Rafała Janickiego i Mario Malocy zabrał prezes Lechii Adam Mandziara.
– Rafał w końcówce nie grał. Z Malocą grali Steven Vitoria i Joao Nunes. Uważam, że i teraz dadzą radę. Poza tym naszym najlepszym zawodnikiem w tamtej rundzie był Dusan Kuciak. To znamienne i nie świadczy zbyt dobrze o obronie – zauważa prezes gdańszczan Adam Mandziara.

– Liczyliśmy się, że go z nami nie będzie. Na temat nowej umowy z Mario rozmawialiśmy trzy, cztery miesiące temu. Między nami była duża rozbieżność finansowa. Maloca miał kilka propozycji, jedną ofertę dostał już pod koniec poprzedniego sezonu. Chciał iść do Niemiec. Skoro uważa, że tam się rozwinie, to nie będziemy nikomu blokowali takiej możliwości – podkreśla.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 26 lipca 2017, 13:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013