Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Cracovią

26 lipca 2017

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za przegrany 0:1 mecz z Cracovią.
Dusan Kuciak: 3 Przy bramce nie miał nic do powiedzenia, podobnie było w przypadku nieuznanych goli Cracovii. Poza tym spisywał się jak zwykle pewnie i tym bardziej szkoda, że licznik minut z czystym kontem trwający od poprzedniego sezonu został zatrzymany.

Joao Nunes: 3+ Do niego również nie mamy pretensji. Zagrał pewnie, odebrał, lub wybił masę piłek i pokazał, że zasłużył, aby na niego stawiać. Jest to kluczowe biorąc pod uwagę aktualną sytuację w obronie.

Michał Nalepa: 2 Tym razem spisał się mocno poniżej oczekiwań. Szczególnie przestraszyło nas jedno - rozumiemy, że można rzadko korzystać z lewej nogi, ale żeby bać się nią wybić piłkę?

JakubWawrzyniak: 2 Zaliczył mecz z gatunku "do zapomnienia". Brakowało mu jego klasycznej pewności siebie, dobrych decyzji, spokoju.

Paweł Stolarski: 3- Ocena trochę na zachętę, głównie a zaangażowanie. Brakowało natomiast konkretów zarówno w ofensywie, jak i w obronie, gdzie zbyt łatwo można było go pokonać. Dodatkowo tracił zbyt wiele piłek.

Mateusz Matras: 2+ Od zawodnika grającego w środku pomocy Lechii wymagamy więcej niż podania do boku i do tyłu. Matras w meczu z Cracovią nie pokazał za wiele innych i stąd słaba nota.

Milos Krasić: 2- Od 60 minuty praktycznie nie uczestniczył w grze i dziwi nas, że nie poprosił o zmianę. niestety, ale w takiej dyspozycji był hamulcowym Lechii.

Flavio Paixao: 1+ Wstyd. Dramat. Tragedia. Po raz kolejny wracają tradycyjne demony Flavio - po dobrym meczu w Płocku zaliczył fatalne spotkanie. Nie był kompletnie przydatny zespołowi i nie wnosił nic do gry.

Lukas Haraslin: 3+ Był zdecydowanie najjaśniejszą postacią Lechii. Widział, że nie otrzyma za wiele wsparcia od kolegów, więc starał się samodzielnie coś ugrać. Niestety skończyło się źle - doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na bardzo długo.

Grzegorz Kuświk: 1 Jego grę pozostawimy z jednym komentarzem - niech nie dziwi się, że trener często sadza go na ławce skoro po otrzymaniu szansy prezentuje się w taki sposób.

Marco Paixao: 1+ Niestety on również zawiódł. Był nieobecny, nieporadny i nieskuteczny. Ta nie może grać król strzelców poprzedniego sezonu.

Rezerwowi:

Mateusz Lewandowski: 2 Nie pokazał absolutnie nic, co mogłoby być sygnałem, że należy mu się miejsce w pierwszym składzie, choć zapewne po urazie Haraslina je otrzyma.

Florian Schikowski: 3 On akurat zrobił na nas pozytywne wrażenie. Starał się grać ofensywnie, odważnie. Był aktywny i liczymy, że otrzyma więcej szans.

Karol Fila: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Lukas Haraslin
(rafz / lechia.gda.pl) 26 lipca 2017, 15:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006