Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Urban: Lechia też ma swoje problemy

27 lipca 2017

- Jesteśmy świadomi , że początek był nieudany i potrzebujemy punktów – mówi trener Urban na konferencji przed meczem z Lechią.
Jan Urban: Po meczu z Zagłębiem w szatni była żałoba. Byliśmy przekonani, że to spotkanie powinniśmy wygrać. Takie spotkania jak te derbowe trzeba kończyć z pozytywnym rezultatem. Jesteśmy świadomi , że początek był nieudany i potrzebujemy punktów. Będziemy się o to starać już w meczu z Lechią.

Lechia może próbować zagrać tak jak z Wisłą Płock, czyli trzema obrońcami. Wiemy, że nasi rywale mają swoje problemy, jeśli chodzi o kontuzje i to też będzie miało wpływ na ich taktyka.

W moim zespole mam wszystkich do dyspozycji. Ostatni mimo złego wyniku zagraliśmy dobrze, ale nie wykluczam, że będą zmiany w składzie. Mamy w głowie kilka wariantów gry.


slaskwroclaw.pl
(raz / lechia.gda.pl) 27 lipca 2017, 13:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013