Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia we Wrocławiu poważnie osłabiona

27 lipca 2017

Kontuzje oraz transfery zawodników opuszczających Lechię, sprawiają, że Biało-Zieloni będą poważnie osłabieni podczas meczu ze Śląskiem we Wrocławiu.
W meczu ze Śląskiem gdańszczanie zagrają bez kontuzjowanych Rafała Wolskiego, Lukasa Haraslina oraz wykartkowanego Sławomira Peszki.

We Wrocławiu nie będzie również Mario Malocy, który w tygodniu został wypożyczony z Lechii do niemieckiego Greuther Furth.

- Jeśli chodzi o Mario to w meczu przeciwko Cracovii nie zagrał tylko i wyłącznie ze względu na uraz stopy. Gdyby nie kontuzja to wystąpiłby w tym spotkaniu bez względu na negocjacje w sprawie jego przejścia z Lechii do Niemiec – mówił Piotr Nowak na przedmeczowej konferencji.

– A co do jego odejścia, to na pewno Mario, tak jak każdy piłkarz stawia sobie wysokie cele i chce spełniać się w swojej karierze. Grał na bardzo wysokim poziomie, stał się jednym z najlepszych obrońców w lidze i nic dziwnego, że wzbudził zainteresowanie innych klubów. Jeśli zaś chodzi o Rafała Wolskiego, to podejrzewam, że w przyszłym tygodniu będzie już mógł wznowić treningi z drużyną – dodał szkoleniowiec Biało-Zielonych.
(raz / lechia.pl) 27 lipca 2017, 15:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079