Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Sytuacja personalna zmusza nas do zmian

27 lipca 2017

- Na pewno mamy teraz inną kadrę, co stawia przed nami nowe wyzwania - mówi przed meczem ze Śląskiem trener Lechii Piotr Nowak.
- Na pewno mamy teraz inną kadrę, co stawia przed nami nowe wyzwania. Jako trenerzy naszym zadaniem jest przygotować tych piłkarzy, jakich mamy w zespole, by dawali sobie radę. Nie chcemy szukać dla siebie alibi. Nasz cel to zachowanie wysokiej kultury gry, co nas cechowało w ostatnim sezonie i wypracowanie w sobie determinacji zwycięzcy.

– Sytuacja personalna wymaga od nas dokonania pewnych zmian na mecz ze Śląskiem. Ale na pewno nie będziemy dostosowywać piłkarzy do systemu, tylko system do piłkarzy. Chcemy wydobyć z nich to, co mają najlepsze. A co do naszego rywala, to na pewno jest to klasowa drużyna. Potrzeba jednak czasu, by piłkarze, którzy tam są, zgrali się ze sobą.
(raz / lechia.pl) 27 lipca 2017, 16:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076