Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co najmniej 4 tygodnie bez Krasicia

29 lipca 2017

Kontuzja której podczas treningu nabawił się Miros Krasić jest poważna. Pomocnik jest kolejnym ofensywnym graczem Biało - Zielonych wyłączonych z gry na początku rozgrywek.
Podczas czwartkowego treningu przy oddawaniu strzału Milos poczuł silny ból i musiał przerwać zajęcia. W najbliższych dniach po dokładnych badaniach dowiemy się, ile potrwa jego przerwa w grze. Wstępne diagnozy mówią o czterech do sześciu tygodniach przerwy - wyjaśnił po przegranym meczu ze Śląskiem trener Lechii Piotr Nowak.

Zawodnik jedzie do Belgradu gdzie ma się poddać zabiegom u słynnej znachorki, Marijany Kovaczević.

Metody uzdrowicielki nie mają zbyt wiele wspólnego z klasyczną medycyną, ale zachwalają je piłkarze z całego świata. Kuracje u Kovaczević odbyli m.in. Vincent Kompany, Maciej Rybus, Robin Van Persie, Diego Costa, Branislav Ivanović czy Dejan Stanković.
(ssl / lechia.gda.pl) 29 lipca 2017, 09:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049