Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Przed nami praca, praca i jeszcze raz praca

29 lipca 2017

- Gra po metamorfozie bardzo mi się podobała - mówił po meczu na konferencji prasowej trener Lechii Piotr Nowak.
- Bardzo dziwny mecz jeśli chodzi o przebieg tego spotkania. Dwie stracone bramki do przerwy postawiły nas w bardzo trudnej sytuacji, ale uważam, że te zmiany, które zrobiliśmy w przerwie spowodowały to, że szybko strzeliliśmy dwie bramki. Co spowodowało w pewnym momencie, że można było odnieść wrażenie, że powinniśmy ten mecz wygrać.

- Błędy, które popełniliśmy przy straconych bramkach myślę, że każdy z moich piłkarzy zdaje sobie z nich sprawę. Dusan Kuciak wielokrotnie pokazał klasę, ale dzisiaj miał słabszy dzień. Szkoda, że ten mecz się tak ułożył, że straciliśmy tą trzecią bramkę w takich okolicznościach, w których nie powinniśmy jej stracić. Przed nami praca, praca i jeszcze raz praca.

- Druga stracona bramka zadecydowała o braku pewności siebie. Śląsk stwarzał sytuacje i dochodził do pozycji. Było za dużo dziur pomiędzy naszymi strefami. Jednak nasze zmiany doprowadziły do poprawy sytuacji, a dzięki wysokiemu pressingowi utrudniliśmy Śląskowi życie. Balans na skrzydłach był widoczny co przekładało się na stwarzane przez nas sytuacje. Gra po metamorfozie bardzo mi się podobała. Najważniejsze jest przygotowanie mentalne.


źródło: slasknet.com
(raz / lechia.gda.pl) 29 lipca 2017, 09:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012