Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Od kogo oni mają się uczyć?

1 sierpnia 2017

Krzysztof Juras, na łamach "Dziennika Bałtyckiego" podsumowuje m.in. ostatni mecz Lechii we Wrocławiu.
[fragmenty]

Biało-zieloni przegrali drugi, kolejny mecz ligowy. Tym razem ojcem porażki był bramkarz Dusan Kuciak. Słowak, który wielokrotnie ratował gdański zespół, tym razem zawalił. Szkoda zwłaszcza tak „frajersko” straconego trzeciego gola, bo zespół potrafił odwrócić wynik, mimo że przegrywał już 0:2. Po piątkowym spotkaniu nasunęła mi się refleksja, że Mario Maloca czy Rafał Janicki to byli profesorowie w stosunku do grających we Wrocławiu stoperów Lechii. Ewidentnie gdańszczanom jest potrzebny środkowy obrońca. Bo na dzisiaj z Nalepy, Nunesa i Vitorii trudno będzie złożyć dobry duet stoperów, bo każdy z nich ma takie braki, że musi się jeszcze dużo uczyć. Tylko, że teraz nie mają od kogo.

No i chyba zbyt duże zmiany nastąpiły w Lechii. Z pierwszej jedenastki z ubiegłego sezonu już nie ma: Malocy, Janickiego, Sławczewa i Borysiuka. Wróble ćwierkają, że odejdzie Kovacević, a Haraslina już w tym roku nie zobaczymy na boisku. Wzmocnień na razie nie widać, a ci zawodnicy, których pozyskano, nie prezentują wyższej klasy niż ci, którzy odeszli, więc trener Nowak musi łatać z tego co ma. A o miejscu na podium, jeżeli z dwóch, trzech sensownych zawodników Lechia nie pozyska, to właściwie należy zapomnieć.

Cały artykuł
(raz / Dziennik Bałtycki) 1 sierpnia 2017, 09:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057