Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: Zaczynam walkę o powrót do zdrowia

3 sierpnia 2017

Lukas Haraslin w meczu Lechii Gdańsk z Cracovią opuścił boisko z powodu kontuzji. Uraz kolana okazał się na tyle groźny, że piłkarz musiał poddać się operacji.
Po zabiegu piłkarz przechodzi rehabilitację. W tym roku raczej nie zobaczymy Słowaka na boisku.

- Zaczynam trudną walkę o powrót najpierw do zdrowia, a potem na boisko. Jestem tydzień po zabiegu i teraz najważniejsze jest, by zmniejszyć obrzęk kolana - mówi Haraslin dla oficjalnej strony.

– Zajęcia rehabilitacyjne mam każdego dnia po dwa razy dziennie. Rano ćwiczę ok. 3,5 godziny, a po południu przez 1,5 – 2 godziny mam zabiegi, które polegają na chłodzeniu kolana lodem, co pozwala na zmniejszenie opuchlizny. To wszystko potrwa ok. miesiąca, po którym wrócę z Łodzi do Gdańska i kolejne etapy rehabilitacji będę przechodził już tutaj na miejscu.

Kiedy Lukas Haraslin będzie mógł wrócić do treningów z drużyną Lechii??

- Jeszcze za wcześnie, żeby wskazać jakąś konkretną datę. Na razie koncentruję się na codziennych zajęciach. Nie jest łatwo, ale zaciskam zęby i walczę. Z tego miejsca chciałbym poprosić kibiców Lechii, żeby trzymali za mnie kciuki jak najmocniej.
(raz / lechia.pl) 3 sierpnia 2017, 16:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029