Gdańsk: czwartek, 19 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Duda strzela dla Bałtyku

3 sierpnia 2017

Adam Duda został nowym piłkarzem Bałtyku Gdynia. 26-letni napastnik, będący wychowankiem Lechii Gdańsk, w sparingu z V-ligowym Sztormem Mosty 9:2 (3:1) ustrzelił hat-tricka.
O podpisaniu umowy z Adamem Dudą Bałtyk Gdynia poinformował tuż przed rozpoczęciem czwartkowego sparingu w Mostach. Wychowanek Lechii, który ma w jej barwach na koncie 26 występów i 5 bramek w ekstraklasie, po opuszczeniu Gdańska występował kolejno w: Chojniczance, Widzewie, Pogoni Siedlce, Rozwoju Katowice, a ostatnio w III-ligowej Concordii Elbląg.

Dla tej ostatniej na wiosnę zdobył 4 bramki w 15 spotkaniach. Najlepiej po odejściu z macierzystego klubu wiodło mu się w Siedlcach, gdzie w I lidze w 30 występach zdobył 7 goli, ale trafiał jedynie jesienią. Wart przypomnienia jest jego dorobek z sezonu 2011/12, gdy w barwach rezerw Lechii w III lidze zdobył 14 goli w 19 meczach, co zresztą zaowocowało później debiutem w pierwszym zespole.
(ssl / Trojmiasto.pl) 3 sierpnia 2017, 23:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023