Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łukasik: Muszę poznać specyfikę gry z trzema obrońcami

5 sierpnia 2017

- Górnik to beniaminek i początek sezonu ma bardzo dobry. Zobaczymy, jak zaprezentuje się w Gdańsku - mówi przed meczem pomocnik Lechii Gdańsk Daniel Łukasik.
Łukasik poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu 2. Bundeslidze.

- Rok spędzony na wypożyczeniu w Sandhausen dał mi bardzo wiele. Rozwinąłem się jako piłkarz i nauczyłem wielu rzeczy, które teraz mogę zastosować w grze na polskich boiskach.

– W Polsce większość zespołów gra w ustawieniu taktycznym 4-2-3-1, natomiast w Niemczech drużyny nie skupiają się tylko na grze w jednym schemacie, ale potrafią płynnie przechodzić z jednego w drugi. Ta duża różnorodność pozwoliła mi na nauczenie się nowych aspektów w rozgrywaniu piłki, jak i w jej odbiorze.

- Uważam, że stać mnie na jeszcze więcej i mam zamiar pokazać to na boisku. Przede wszystkim muszę dokładnie poznać specyfikę gry z trzema obrońcami. Gdy poznam wszystkie niuanse, wówczas będę mógł poczuć się na boisku jeszcze bardziej komfortowo, a to z kolei wpływa na jeszcze lepszą jakość gry.

- Górnik to beniaminek i początek sezonu ma bardzo dobry. Zobaczymy, jak zaprezentuje się w Gdańsku. Ja liczę na to, że trzy punkty zostaną u nas. Do składu wraca Sławek Peszko, który jest dla nas wartościowym zawodnikiem i wzmocni naszą linię ofensywną, która cierpi ostatnio przez kontuzje.
(raz / lechia.pl) 5 sierpnia 2017, 07:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019