Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Zbyt łatwo tracimy bramki

6 sierpnia 2017

W drugiej części spotkania mieliśmy wystarczająco dużo sytuacji, żeby wygrać to spotkanie, ale brakowało nam skuteczności - mówił po meczu trener Lechii Piotr Nowak.
- Uważam, że wynik 1:1 to dla nas strata dwóch punktów. W drugiej części spotkania mieliśmy wystarczająco dużo sytuacji, żeby wygrać to spotkanie, ale brakowało nam skuteczności. Zbyt mało było też gry kombinacyjnej i kreatywności w naszych poczynaniach. Z drugiej zaś strony zbyt łatwo tracimy bramki. Te mankamenty były dziś widoczne i musimy to poprawić. Przy skomasowanej obronie rywala ciężko wypracować sobie klarowną sytuację, choć na skrzydłach nasze akcje napędzali Sławomir Peszko, Paweł Stolarski i po przerwie Mateusz Lewandowski – mówił Piotr Nowak.

W spotkaniu z Górnikiem Zabrze po raz pierwszy od dłuższego czasu w meczu ligowym zagrał Sebastian Mila.

- Seba swoją postawą na treningach zasłużył na to, by wejść do gry w meczu. Przy zacieśnionej obronie rywala zależało nam na tym, by na boisku pojawił się zawodnik, który potrafiłby znaleźć wolne korytarze i posłać piłkę do naszych zawodników. Sebastian to doskonale potrafi. Szkoda, że jednego z jego podań Sławek Peszko nie zamienił na bramkę, bo była ku temu szansa. Myślę, że przy dalszej pracy Sebastiana otrzyma on kolejne szanse – zakończył Nowak.
(raz / lechia.pl) 6 sierpnia 2017, 09:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013