Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Brosz: Nieustanny rozwój, to nasz główny cel

6 sierpnia 2017

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz uważa, że jego drużyna mogła przywieźć z Gdańska więcej niż jeden punkt.
- Przyjechaliśmy na boisko zespołu, który do ostatniej kolejki walczył o mistrzostwo Polski. Byliśmy gotowi na ciężkie spotkanie i to się potwierdziło. Były w tym meczu momenty, w których mieliśmy sporo sytuacji, by przywieźć do Zabrza coś więcej, niż jeden punkt. Z drugiej strony patrząc na końcówkę meczu mogło to potoczyć się w całkiem innym kierunku. Cieszy, że Ci młodzi zawodnicy robią stałe postępy. Chodzi nie tylko o stwarzane sytuacje, ale o całą grę. Na mecze z czołowymi drużynami Ekstraklasy wychodzimy jak równy z równym. Jest też również wiele elementów do poprawy. Pierwszy, który przychodzi na myśl to skuteczność. To tak jest. Moi zawodnicy grają teraz przeciwko lepszym obrońcom i musimy się trochę inaczej zachowywać. Nieustanny rozwój, to nasz główny cel.

gornikzabrze.pl
(raz / lechia.gda.pl) 6 sierpnia 2017, 07:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047