Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Mila: Chcemy zagrać w finale na Stadionie Narodowym

8 sierpnia 2017

Sebastian Mila zagrał w meczu Lechii z Górnikiem Zabrze po raz pierwszy od 5 miesięcy. Pomocnik Biało-Zielonych liczy, że gdańszczanie w rozgrywkach Pucharu Polski zajdą aż do finału.
- Ostatnie lata gry w Pucharze Polski nie były dla Lechii szczęśliwe i odpadaliśmy za wcześnie. Tym razem chcemy zagościć w tych rozgrywkach zdecydowanie dłużej, aż do finału na Stadionie Narodowym. Marzymy o europejskich pucharach i chcemy się do nich dostać. A jeśli już tam będziemy, to nie chcemy, by była to tylko przygoda z Europą, ale byśmy napisali dla Lechii historię i osiągnęli coś konkretnego – mówi Sebastian Mila dla oficjalnej strony.

- Cieszę się, że mogłem nieco „odświeżyć” swoje nazwisko i przypomnieć się kibicom na naszym stadionie. Kiedy stałem przy linii bocznej, oczekując na zmianę nie mogłem doczekać się wejścia na boisko. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować kibicom za to, że ciągle mnie wspierają i na każdym kroku spotykam się z wyrazami ich sympatii. To sprawia, że wciąż czuję tę młodzieńczą energię i radość z gry w piłkę dla Lechii.
(raz / lechia.pl) 8 sierpnia 2017, 21:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013