Gdańsk: czwartek, 19 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Musimy stać się ponownie zespołem

11 sierpnia 2017

Trener Lechii Piotr Nowak porównał obecny kryzys sportowy w drużynie, do tego jaki miał miejsce w rundzie wiosennej.
- Myślę, że obecnie przechodzimy podobne chwile, co w rundzie wiosennej, kiedy także nam nie szło. Recepta na tę sytuację jest jedna. Musimy ponownie stać się zespołem i skupić swoją uwagę na grze, a wszystko co jest poza nami, nie powinno zaprzątać naszej uwagi. Jesteśmy świadomi, że brakuje nam jakości i wyrachowania, a to przekłada się na mniejszą pewność siebie i w efekcie finalnym słabszą grę.

- Na pewno przed meczem w Szczecinie będzie czas na rozmowy indywidualne. Będzie konstruktywna krytyka, w której będziemy szukać dróg rozwiązania pewnych kwestii i będzie również wlanie wiary w serca. Drużyna przypomina dziecko, które uczy się chodzić i w tym procesie zalicza też i upadki. Trenerzy muszą być jak rodzice, którzy pomagają i wspierają swoją pociechę, by się nie poddawała. Na pewno chcemy złapać podmuch wiatru w plecy i nabrać rozpędu. Musimy znaleźć w sobie dużo wiary w to, że potrafimy grać w piłkę. W Szczecinie wyjdziemy na boisko z przekonaniem, że możemy wygrać z Pogonią
.
(raz / lechia.pl) 11 sierpnia 2017, 12:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047