Gdańsk: czwartek, 19 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zainteresowanie szwajcarskim lewoskrzydłowym

12 sierpnia 2017

Nowym skrzydłowym biało-zielonych może zostać Szwajcar Joao Pedro Abreu De Oliveira . Trzeba go wypożyczyć z FC Luzern - informuje Trojmiasto.pl
21-letni Szwajcar jest lewoskrzydłowym, ale może grać też z drugiej strony pomocy. Grał w młodzieżowych drużynach: FC Gingins, FC Stade Nyonnais i FC Basel . Z tej ostatniej latem 2014 roku przeniósł się do FC Luzern. W tym klubie kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2019 roku.

W pierwszej drużynie rozegrał 37 oficjalnych meczów, strzelił 4 gole, zaliczył 3 asysty. W tym sezonie zagrał w podstawowym składzie w meczu rewanżowym 2 rundy kwalifikacji Ligi Europy NK Osijek, który jego drużyna wygrała 2:1, ale odpadła z dalszej rywalizacji, gdyż w pierwszym meczu było 0:2. Ponadto 12 minut w jednej z czterech kolejek ligowych Raiffeisen Super League. Miał opóźniony start w drużynie klubowej, gdyż w sierpniu przebywał na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Szwajcarii.

Gdyby kluby doszły do porozumienia, Oliveira do Lechii przeniósłby się na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu po zakończeniu bieżącego sezonu. Wówczas w grę wchodziły 3-letni kontrakt.
(ssl / Trojmiasto.pl) 12 sierpnia 2017, 15:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026