Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Milos Krasić gotowy do gry

13 sierpnia 2017

Sytuacja kadrowa w Lechii w ostatnich tygodniach sprawiła, że na mecz pucharowy trener Nowak zabrał tylko 16 piłkarzy. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecz z Pogonią powinien być gotowy Milos Krasić.
- Czuję się już w porządku i jestem gotowy do gry. Jeśli trener zdecyduje się na mnie postawić w meczu w Szczecinie, to jestem do dyspozycji. Bardzo chciałbym pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa, na które wszyscy już długo czekamy – mówi Krasić dla oficjalnej strony.

- Chociaż nie mogłem jeszcze zagrać w tym meczu to wybrałem się do Bytowa by wspierać chłopaków. Wiem, że włożyli w to spotkanie wiele wysiłku i bardzo chcieli zwyciężyć. Czasem bywa jednak tak, że po prostu się nie udaje. Trzeba teraz jak najszybciej wydostać się z tego dołka. W swojej karierze bywałem w takich sytuacjach i wiem, że najważniejsze to zachowanie spokoju, wiary w siebie i dalsza systematyczna praca. Jesteśmy zespołem, który potrafi grać w piłkę i być skutecznym. Trzeba tylko pokazać to na boisku. Mam nadzieję, że stanie się to już w poniedziałek.
(raz / lechia.pl) 13 sierpnia 2017, 08:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.118