Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Skorża: Lechia zaskoczyła nas defensywnym ustawieniem

14 sierpnia 2017

- Wiedzieliśmy, że Lechia ma swoje problemy, ale ma doświadczoną kadrę - mówi po meczu trener Pogoni Maciej Skorża.
Maciej Skorża, trener Pogoni Szczecin: - Mecz z dużym niedosytem. Nie poprawiliśmy miejsca w tabeli, zdobycz punktowa też była minimalna. Jestem zadowolony z zaangażowania drużyny. W dużej mierze dobrze zawodnicy realizowali założenia. Lechia nas zaskoczyła defensywnym ustawieniem. Byliśmy zmuszeni do gry pozycyjnej. Nie mogliśmy grać z kontry. Kort miał dobrą sytuację po jednej z nich. Musieliśmy szukać wejść bocznych obrońców. Lechia tez miała swoje sytuacje.

- W drugiej połowie okazje mieli Frączczak i Dvali, także Gyurcso. Kuciak dziś bronił bardzo dobrze. Nawet rykoszety. Mieliśmy problem z wykorzystaniem sytuacji, jakie mieliśmy. Wiedzieliśmy, że Lechia ma swoje problemy, ale ma doświadczoną kadrę. Każdy odbiór piłki przez Lechię był zalążkiem groźnej akcji. Stawiam plus po meczu, bo w wielu aspektach nasza gra była dobra. Po meczy z Lechem wszyscy chcieliśmy wygrać, ale tak się nie stało. Mamy klika dni, żeby przygotować się do meczu z Arką.


źródło: pogonszczecin.pl
(raz / lechia.gda.pl) 14 sierpnia 2017, 21:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047