Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Nasza pewność siebie wraca

17 sierpnia 2017

Trener Piotr Nowak przyznał, że po meczu Lechii w Szczecinie do drużyny wróciła pewność siebie.
- Widać, że ligowy beniaminek z Nowego Sącza, nie odbiega umiejętnościami i klasą od drużyn, które grają dłużej w Ekstraklasie. Ich pomysły na grę nie są przypadkowe, podobnie jak chociażby zwycięstwo Sandecji w Białymstoku czy postawa w spotkaniach z Legią Warszawa czy Lechem Poznań.

- Kilka dni spędzonych w Gniewinie, a także mecz w Szczecinie pokazały, że nasza pewność siebie wraca. W spotkaniu z Sandecją w naszej każdej akcji, każdym podaniu, dośrodkowaniu czy strzale ta pewność siebie musi być obecna. Wówczas nie powinniśmy drżeć o wynik meczu.


W Szczecinie zadebiutowali w Lechii Patryk Lipski i Błażej Augustyn.

- Widać, że Patryk będzie dla nas dużym wzmocnieniem. Podobnie jak Błażej. Lipski to gracz, który w perspektywie czasu wniesie wiele do naszych poczynań ofensywnych. Z kolei Augustyn to doświadczony gracz, który wiele sezonów spędził na zachodzie. Jego osobowość, a nawet postura uprawniają go do tego, by mieć posłuch w naszej defensywie. Z nami jest również Joao Oliveira, który ma za sobą pierwsze treningi i zrobił bardzo dobre wrażenie. Jego wkomponowanie w zespół otworzy nam sporo możliwości w ofensywie.
(raz / lechia.pl) 17 sierpnia 2017, 19:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038