Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Jestem przeciwny wszelkim atakom personalnym

18 sierpnia 2017

Piotr Nowak przyznał po meczu, że błędy w defensywie nie powinny mieć miejsca u tak doświadczonych graczy. Odniósł się także do okrzyków z trybun pod jego adresem.
- W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Moi piłkarze wiedzieli, jak gracze Sandecji wyprowadzają swoje ataki, a mimo tego nie byli czujni i popełnili błędy. Takie pomyłki nie mogą nam się zdarzyć. Przy doświadczonych graczach w defensywie musimy być bardziej odpowiedzialni i takie sytuacje musimy wyczyścić.

– W przerwie pokazaliśmy piłkarzom pewne rozwiązania i w drugiej części meczu w kilka minut doprowadziliśmy do wyrównania. Niestety potem zgubiliśmy tempo i to obróciło się przeciw nam.

- W drugiej połowie zespół prowadził trener Adam Owen. Wspólnie uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie.

– Natomiast jeśli chodzi o okrzyki kibiców z trybun to ja jestem przeciwny wszelkim atakom personalnym. Wydaje mi się, że ważniejsze jest dopingowanie swojej ukochanej drużyny.
(raz / lechia.pl) 18 sierpnia 2017, 21:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063