Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Lechii nastąpiła zmiana trenera. Owen za Nowaka

19 sierpnia 2017

W trakcie meczu Lechii Gdańsk z Sandecją Nowy Sącz (2:3) doszło do zmiany trenera na ławce Biało-Zielonych.
Drużyną przy linii kierował trener przygotowania fizycznego Adam Owen. Piotr Nowak całą drugą połówkę przesiedział na ławce rezerwowych
- W drugiej połowie zespół prowadził trener Adam Owen. Wspólnie uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie - mówił na konferencji Nowak.

Efekt tej zmiany był zaskakujący. Drużyna Lechii w pierwszych minutach II połowy doprowadziła do remisu. Ostatecznie jednak lechiści przegrali 2:3.

To nie pierwsza taka zmiana trenera Lechii w trakcie meczu. W poprzednim sezonie w rundzie finałowej w Krakowie w meczu z Wisłą Piotr Nowak słabiej się poczuł i w II połowie drużyną kierował drugi trener Maciej Kalkowski. Ostatecznie Biało-Zieloni wygrali 1:0 i było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo po 7 miesiącach.

Problemy zdrowotne Piotra Nowaka
(raz / lechia.gda.pl) 19 sierpnia 2017, 11:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058