Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Joao Oliveira rozczarowany swoim debiutem w Lechii

20 sierpnia 2017

W meczu z Sandecją Nowy Sącz w barwach Lechii Gdańsk zadebiutował szwajcarski skrzydłowy Joao Oliveira.
Pozyskany 15 sierpnia młodzieżowy reprezentant Szwajcarii nie odbył z drużyną Biało-Zielonych zbyt wielu treningów. Mimo tego trener Nowak postawił na niego i Joao Oliveira zagrał od pierwszej minuty.
- Nie tak wyobrażałem sobie swój debiut w gdańskiej drużynie – mówił Oliveira dla klubowej strony.

Swoim występem musiał rozczarować nie tylko siebie, ale także sztab szkoleniowy, który w przerwie podjął decyzję o zmianie tego zawodnika na Flavio Paixao.

– Jestem rozczarowany. Liczyłem, że zapiszę się w protokole meczowym czymś innym niż tylko żółta kartka. Nie zagrałem na takim poziomie, jakiego od siebie wymagam i jakiego oczekują kibice. Mam nadzieję, że otrzymam kolejne szanse w następnych meczach i będę mógł pokazać się z lepszej strony niż w meczu przeciwko Sandecji. Teraz czeka nas trudny mecz z Wisłą Kraków i wierzę, że uda nam się wypaść w nim znacznie korzystniej niż w piątek
(raz / lechia.gda.pl) 20 sierpnia 2017, 15:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038