Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Lechii nie ma tematu zmiany trenera Nowaka

21 sierpnia 2017

Po nieudanym starcie w rozgrywkach ekstraklasy oraz odpadnięciu z Pucharu Polski stanowiska trenera Piotra Nowaka jest bardzo gorące.
Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Wołosik zapowiedział na Twitterze zmianę szkoleniowca Biało-Zielonych już w poniedziałek.
Wcześniejsze doniesienia z piłkarskiej giełdy o tym, że Marcin Kaczmarek zastąpi w Lechii Piotra Nowaka do poniedziałku mają stać się faktem

Słowom tym stanowczo zaprzecza zarząd Lechii Gdańsk:
– Nie ma tematu zmiany trenera, Piotr Nowak na pewno poprowadzi zespół w najbliższym meczu z Wisłą Kraków – powiedział dla Sport.pl wiceprezes klubu Maciej Bałaziński.

O możliwej zmianie trenera informował także w weekend na Twitterze redaktor Polsatu Sport Roman Kołtoń: Lechia 5 pkt na 18, do tego out z PP. Lubię Piotr Nowaka, inteligentny gość,ale... kryzys permanentny. Mówi się o sondowaniu Ricardo Moniza

Jak będzie? Przekonamy się po najbliższej kolejce, kiedy to nastąpi 2-tygodniowa przerwa na mecze reprezentacji.
(raz / lechia.gda.pl) 21 sierpnia 2017, 08:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012