Gdańsk: niedziela, 22 lipca 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Juniorzy Lechii zagrają w Pucharze Polski

23 sierpnia 2017

Drużyna Akademii Lechii Gdańsk złożona z juniorów, którzy ukończyli szesnasty rok życia, wystąpi w pierwszej rundzie rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. Rywalem Biało-Zielonych będzie B-klasowy KS Wocławy. Gdańszczanie zmierzą się z nim w środę 23 sierpnia.
Akademia Lechii Gdańsk skorzystała z możliwości zgłoszenia zespołu do rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. Zespół na spotkanie pucharowe zbudowany będzie głównie z zawodników z drużyny juniorów starszych, do których dołączą piłkarze młodszych roczników. Drużynę z ławki trenerskiej poprowadzą Tomasz Unton i Paweł Pęczak.

- Chcemy, aby zawodnicy w wieku juniorskim mogli sprawdzić się w rozgrywkach, gdzie występują seniorzy. Będziemy mogli zobaczyć, jak nasza młodzież prezentuje się na tle starszych piłkarzy, którzy mają już ligowe doświadczenie. Poważnie podchodzimy do tego spotkania, ponieważ myślimy o zwycięstwie i awansie do kolejnej rundy. Drużyna wybiegnie na murawę w najsilniejszym składzie - mówi kierownik drużyny Robert Rybakowski.

Najbliższy przeciwnik - KS Wocławy - aktualnie występuje w Klasie B. Zespół w obecnych rozgrywkach zgromadził jeden punkt w dwóch kolejkach.

I runda okręgowego Pucharu Polski
Lechia Gdańsk - KS Wocławy 23.08.2017 godz. 20.00 (Boisko przy ul. Jana z Kolna 18, Sopot).
(raz / lechia.pl) 23 sierpnia 2017, 14:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.097