Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Niezmiennie wierzę w swój zespół

25 sierpnia 2017

- Nie jestem natomiast trenerem, który pierwszy rzuca ręcznik - mówi przed meczem z Wisłą trener Piotr Nowak.
- Na pewno jestem zawiedziony wynikami, jakie osiągamy w tym sezonie. To wszystko jest jednak do naprawienia. Wszyscy musimy wziąć się do pracy. Zawodnicy muszą mieć przed sobą konkretny cel, zarówno ten krótkoterminowy, jak i ten długofalowy. Lechia musi być dla nich absolutnym priorytetem, wszystko inne musi zejść na dalszy plan – powiedział Nowak.

– Gracze muszą zrozumieć i uwierzyć w to, że praca, którą trzeba zrobić, musi być przez nich wykonana z poświęceniem i oddaniem. Ja wymagam wiele od siebie i tego samego wymagam też od swoich piłkarzy. Niezmiennie wierzę w swój zespół i umiejętności zawodników. Nie jestem natomiast trenerem, który pierwszy rzuca ręcznik – dodał szkoleniowiec Biało-Zielonych.

- Jeśli chodzi o sytuację z meczu z Sandecją, gdy w drugiej połowie zespół prowadził Adam Owen, to nie ma w tym żadnego drugiego dna. To świetny fachowiec, z bardzo dużą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Od dawna chcieliśmy go w klubie i cieszę się bardzo, że jest razem z nami. Współpraca z nim jest bardzo pomocna dla drużyny, ale także i dla mnie. Bycie trenerem to nie zawsze "one man show". Są takie momenty, w których trzeba pozwolić także swoim współpracownikom na działanie.
(raz / lechia.pl) 25 sierpnia 2017, 17:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048