Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ramirez: Lechia potrafi stwarzać niebiezpieczeństwo

25 sierpnia 2017

Szkoleniowiec Białej Gwiazdy Kiko Ramírez jest jednak przekonany, że ma odpowiednio szeroką kadrę, by walczyć o trzy punkty.
- Ten tydzień nie jest dla nas najlepszy pod względem liczby urazów. Ondrášek niestety nadal nie jest do naszej dyspozycji, problemy ze ścięgnem Achillesa ma natomiast Arkadiusz Głowacki i z pewnością będzie musiał pauzować jeszcze dość długo. Vullnet Basha ma z kolei kontuzję, której leczenie potrwa około trzy tygodnie. Staramy się również doprowadzić do pełnej dyspozycji Frana Véleza. Julián jest już w końcowej fazie rehabilitacji. Prawdopodobnie potrzebuje jeszcze około tygodnia odpoczynku.

Trener nie chce też krytykować swoich podopiecznych po przegranej w Lubinie. - Tak naprawdę wszystko zależy od punktu widzenia i od tego jak przeprowadzimy analizę. Według kibiców jeśli zawodnik strzela bramki to wszystko jest w porządku. Jeżeli już tego nie robi, to od razu jest w złej formie. To nie jest jednak najważniejsze. Moim zadaniem jest obdarzyć zaufaniem każdego piłkarza i będziemy wspólnie starać się doprowadzić drużynę do najwyższej dyspozycji. Wszyscy gracze i tak już muszą mierzyć się z krytyką kibiców, obserwatorów z zewnątrz. Nie chciałbym więc dokładać im więcej presji, tylko pomóc rozwiązać im pewne problemy.

Wydawałoby się, że sobotni rywal Wisły znajduje się w lekkim kryzysie, ale sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy przestrzega przed lekceważeniem przeciwnika. - Zapowiada się trudny mecz. Lechia to ekipa, która potrafi stwarzać niebezpieczeństwo i ma dobrych piłkarzy. Od początku musimy dać z siebie wszystko i walczyć w każdej minucie.

Wisla.krakow.pl
(raz / lechia.gda.pl) 25 sierpnia 2017, 17:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051