Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Augustyn: Nie możemy tak grać

25 sierpnia 2017

Mamy dobry zespół, tylko potrzeba nam czasu, żebyśmy odpowiednio się zgrali - mówi obrońca Lechii Gdańsk Błażej Augustyn.
- Mecz w Szczecinie był dla nas optymistyczny, ale potem przyszło spotkanie z Sandecją, w którym kompletnie zawiedliśmy. Przespaliśmy w nim pierwszą połowę. Nie możemy tak grać. Mamy dobry zespół, tylko potrzeba nam czasu, żebyśmy odpowiednio się zgrali i zaczęli właściwie funkcjonować na boisku.

– Nie możemy zostawiać dużo miejsca napastnikom, nie możemy się spóźniać, a poszczególne formacje muszą się wspierać. Przed meczem z Wisłą Kraków dużo nad tym pracowaliśmy i mam nadzieję, że przyniesie to dobre efekty. Na boisku musimy stanowić jedność od pierwszej do ostatniej minuty.

- Zdajemy sobie sprawę, że Wisła jest wysoko w tabeli i dobrze rozpoczęła sezon. Nie jest jednak powiedziane, że w sobotę nie zatrzymają się na nas.
(raz / lechia.pl) 25 sierpnia 2017, 18:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021