Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Mila: Ruszyliśmy "z buta" w stronę pucharów

29 sierpnia 2017

Sebastian Mila na portalu "Łączy nas pasja" ocenił start ekstraklasy, w tym początek w wykonaniu Lechii
[fragment]

Po zwycięstwie w Płocku wydawałoby się, że nie tylko przełamaliśmy klątwę wyjazdowych porażek, a także ruszyliśmy “z buta” w stronę europejskich pucharów. Piłka nożna pisze różne scenariusze, które znamy, ale nie chcemy o nich myśleć. Wpadliśmy w mały dołek. Czym on jest spowodowany? Ciężko jest się bronić, kiedy po siedmiu kolejkach ma się 6 punktów. Myślę, że głównym powodem jest to, że mamy wielu nowych piłkarzy, a także liczne kontuzje kluczowych zawodników. Musimy się poznać, zbudować paczkę, drużynę, bo ze swojego doświadczenia wiem, że na przestrzeni całego sezonu to kolektyw będzie decydował o wyniku sportowym. Przerwa na Reprezentację Polski jest odpowiednim momentem, żeby zmodyfikować pewne rzeczy na boisku i poza nim.

Cały artykuł
(raz / lechia.gda.pl) 29 sierpnia 2017, 16:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064