Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Nikt nie ma noża na gardle

8 września 2017

W meczu w Gliwicach trener Nowak będzie mógł skorzystać z nowych piłkarzy, którzy dołączyli do Lechii w końcowych dniach letniego okna transferowego – Romario Balde, Mato Milosa i Simeona Sławczewa.
- Romario i Mato zostali bardzo dobrze przyjęci przez szatnię i myślę, że będą dla nas wzmocnieniami. Dla Simeona to powrót do Lechii, z którego bardzo się cieszymy. Ten zawodnik wprowadza entuzjazm do zespołu w szatni, a na boisku jest graczem, potrafiącym zmienić obraz gry właściwie jednym zagraniem. Simeon wie, czego od niego oczekujemy i myślę, że nie będzie miał problemów, by z powrotem wkomponować się w zespół. Na pewno jego rola będzie troszkę inna niż wiosną, bo nie ma z nami Ariela Borysiuka i zmieniliśmy trochę nasz system. Simeon będzie naszym łącznikiem między defensywą, a linią pomocy. Myślę, że będzie dobrze też współpracował z naszymi ofensywnymi pomocnikami

- Jesteśmy w takim momencie sezonu, że nikt nie ma jeszcze noża na gardle. Piast pokazał w ostatnich meczach, że ich gra zaczyna funkcjonować coraz płynniej. My będziemy chcieli zagrać jak najlepiej i pokazać dobrą piłkarską jakość. I to nie przez 30 minut, czy przez 45, ale przez pełne 90 minut
– mówił trener Lechii Piotr Nowak.
(raz / lechia.pl) 8 września 2017, 17:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045