Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: Trenowaliśmy naprawdę fantastycznie

10 września 2017

Flavio Paixao nie zdobył bramki dla Lechii od lutego tego roku. Portugalczyk zapewnia w rozmowie z oficjalną stroną, że w przerwie w rozgrykwach drużyna złapała nową energię.
- Wiem, że przyzwyczaiłem kibiców do tego, że regularnie strzelam bramki i zaliczam asysty. I kiedy nagle ich nie ma i ta sytuacja trwa przez dłuższy czas to wszyscy wokół pytają co się dzieje. Ja też nad tym wiele myślę i pracuję mocno, by moja skuteczność wróciła. Zachowuję spokój, bo takie sytuacje w piłce to nic nowego. Raz strzelasz jak na zawołanie, innym razem nic nie chce wpaść do siatki. Do obu sytuacji trzeba być przygotowanym.

– Nie oznacza to rzecz jasna, że siedzę z założonymi rękoma. Pracuję codziennie na treningach, a po nich odrabiam zadanie domowe, czyli analizuję swoją grę na wideo i staram się wyciągać wnioski. Poza tym cały czas staram się szukać w sobie zwycięzcy. A zwycięzcy nigdy się nie poddają, więc i ja się nie załamuję.

- Źle zaczęliśmy sezon i nie ma co tego ukrywać. Dobrze przepracowaliśmy ostatnie dni, kiedy trwała przerwa w rozgrywkach. Złapaliśmy nowej energii, odświeżyliśmy umysł i trenowaliśmy naprawdę fantastycznie. Zobaczyliśmy, co w naszej grze jest złe, co trzeba wyeliminować, jaki element należy poprawić. Myślę, że dużo pomoże nam powrót Simeona Sławczewa. To będzie duże wzmocnienie naszej drugiej linii. Uważam, że ten piłkarz da nam właściwy impuls i doda piłkarskiej jakości.
(raz / lechia.pl) 10 września 2017, 12:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088